به صورت معمول درخواست و ارسال حواله آنلاین شامل مراحل زیر می‌شود:

1. عضویت در سایت
2. وارد شدن به منو ارسال درخواست حواله دلار استرالیا
3. انتخاب مبلغ حواله
4. ثبت مشخصات فرستنده و گیرنده حواله
5. انتخاب دلیل انتقال
6. توضیحات
7. مطالعه قوانین و مقررات درخواست حواله
8. منتظر بمانید

 

 

1. عضویت در سایت

 

 

برای استفاده از خدمات ارسال حواله آنلاین دلار استرالیا از طریق سایت مانیمکس، ابتدا در سایت مانیمکس عضو شوید و به عنوان کاربر در سایت وارد شوید.

 

 


2. وارد شدن به منو "درخواست حواله دلار استرالیا"

 

 

شما می توانید همانند تصویر زیر به منو "درخواست حواله دلار استرالیا" دسترسی داشته باشید.

منو ارسال درخواست حواله دلار استرالیا

 

 اگر در حساب کاربری خود وارد شده باشید، همانند تصویر که در زیر آورده شده است می توانید به سرعت به منو "درخواست حواله دلار استرالیا" دسترسی داشته باشید.

منو درخواست حواله دلار استرالیا در داشبورد

 

همچنین برای دسترسی سریع تر از طریق داشبور پنل مدیریت نیز می توانید به منو "درخواست حواله دلار استرالیا" دسترسی داشته باشید.

دسترسی به درخواست حواله دلار استرالیا

 


3. انتخاب مبلغ حواله

 

 

چنانچه در تصویر مشاهده می کنید؛ شما می توانید با کلیک بر نقاط مشخص شده با رنگ قرمز در تصویر، ارزهای معامله خود را انتخاب کنید. ارز انتخابی در سمت راست، ارزی است که گیرنده شما دریافت می کند و ارز انتخابی در سمت چپ ارزی است که شما پرداخت خواهید کرد. 

تعیین ارزهای معامله برای حواله دلار استرالیا

 

 در بخش محاسباتی که در سایت طراحی شده است، شما می توانید مبلغ درخواستی حواله را وارد کرده و در همان لحظه در سمت دیگر مبلغ تبدیل شده را مشاهده کنید. همچنین نرخ تبدیل را می توانید در پایین همین بخش مشاهده کنید.

به عنوان نمونه، برای ارسال حواله دلار از استرالیا، همانگونه که در تصویر زیر مشخص شده، نرخ تبدیل شما برابر با 20 هزار و 300 تومان می باشد؛ در نتیجه برای انجام حواله 10 هزار دلار استرالیا شما 203 میلیون تومان در طرف دیگر دریافت خواهید کرد.

محاسبات نرخ دلار استرالیا به تومان

 

همچنین ممکن است در برخی موارد هنگام محاسبه مبالغ تبدیل شده و نرخ تبدیل با عبارت "لطفا تماس بگیرید" مواجه شوید.

لطفا برای حواله دلار استرالیا با ما تماس بگیرید!

 این امر به دلیل نوسانات شدید نرخ ارز می باشد. به همین جهت در چنین مواردی لطفا از طریق واتساپ، تلگرام و یا تلفن با ما تماس حاصل فرمایید و از نرخ لحظه ای اطلاع پیدا کنید تا بتوانید با داشتن اطلاعات صحیح درخواست خود را ثبت فرمایید.

 


* توجه داشته باشید ثبت درخواست حواله به معنای انجام معامله نمی باشد و نرخ های تعیین شده قطعی نیستند *

* معامله زمانی انجام می پذیرد که کارشناسان ما با شما تماس گرفته، نرخ لحظه ای را با شما هماهنگ کرده و حواله شما را تایید کنند *

* نرخ لحظه ای با توجه به نوسانات در همان روز ممکن است بالاتر و یا پایین تر از درخواست شما باشد *


4. ثبت مشخصات فرستنده و گیرنده

 

 

در هر حواله باید یک گیرنده و یک فرستنده تعریف شوند. در سایت مانیمکس این کار از طریق آدرس بوک ها انجام می شود (اگر با ساختن آدرس بوک ها آشنایی ندارید، می توانید اینجا کلیک کنید تا به آموزش ساخت آدرس بوک منتقل شوید). دقت داشته باشید که فرستنده در کشور مبدا و گیرنده در کشور مقصد می باشد؛ در نتیجه در هر حواله 2 آدرس بوک در 2 کشور متفاوت وجود دارد. 

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در سمت راست باید آدرس بوک فرستنده در کشور مبدا و در سمت چپ آدرس بوک گیرنده در کشور مقصد را انتخاب کنید. 

آدرس بوکها حواله های دلار استرالیا

 


5. انتخاب دلیل انتقال

 

 

یکی از موارد ضروری در فرم ارسال حواله دلار استرالیا به صورت آنلاین انتخاب دلیل انتقال حواله می باشد.

دلیل انتقال حواله دلار استرالیا

 


6. توضیحات

 

 

از طریق بخش توضیحات، شما می توانید نکات ضروری در رابطه با درخواست حواله دلاری خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

توضیحات حواله دلار استرالیا

 

 


7. مطالعه قوانین و مقررات درخواست حواله

 

 

لطفا قبل از ارسال درخواست خود شرایط و قوانین درخواست حواله را به صورت کامل مطالعه فرمایید. پس از مطالعه، لازم است که با "قوانین و مقررات درخواست حواله مانیمکس" موافقت کنید و سپس دکمه ارسال را بزنید.

قوانین و مقررات درخواست حواله دلار استرالیا

 

 


8. منتظر بمانید

 

 

پس از انجام مراحل بالا، درخواست ارسال حواله شما ثبت گردیده و بایستی منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کرده و برای شما شماره حساب برای واریز وجه ارسال کنند.

 

 


* باید در نظر داشته باشید که انجام کلیه این مراحل به معنای معامله قطعی نیست، تنها زمانی معامله به صورت قطعی تلقی می شود، که کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کرده و برای شما شماره حساب برای واریز وجه ارسال کنند. *