اگر می خواهید در سریعترین زمان انتقال وجه شما حتی در کمتر از چند ساعت انجام شود نکات کلیدی کوجک زیر را حتما در نظر بگیرید.

1- تا جایی که امکان دارد لطفا خودتان در وب سایت ثبت نام کنید، در بخش مدیریت ادرس بوکها اطلاعات کامل فرستنده و گیرنده های مختلف وابسته به حساب کاربری خودتان را تکمیل کنید و اسکن مدرک شناسایی را به ادرس بوک هر نفر جداگانه پیوست کنید و بعد از واریز وجه فرم حواله را شخصا در دفتر مانیمکس تکمیل و امضا کنید .دقت کنید که کلیه مشتریان سفارش دهنده حواله بایستی حتما در دفتر مانیمکس به صورت فیزیکی حضور یافته و فرم ارسال حواله را شخصا تکمیل نمایند. یا مدارک شناسایی آنها توسط دفاتر رسمی محضری در داخل ایران در شهرهایی که مانیمکس شعبه ندارند به تایید رسیده و برابر اصل شده باشند.

در صورتی که در این زمینه مشکل دارید ویا به هر دلیلی این کار را به همکاران ما می سپارید کلیه مدارک و اطلاعات کامل فرستنده و گیرنده را به Au@MoneyMex.com ایمیل کنید. اما دقت کنید که در این حالت سرعت ارسال حواله شما قدری کندتر از حالت قبلی خواهد بود.

2- حتی اگر قصد انتقال وجه اندکی را هم بین استرالیا و ایران دارید دقت کنید که بدون مدرک شناسایی معتبر به هیج عنوان امکان انتقال ارز مورد نظر شما وجود ندارد. نداشتن مدرک قانونی نزد مانیمکس باعث طولانی تر شدن زمان ارسال حواله شما تا زمان تکمیل مدارک خواهد شد.

3- اگر برای اولین بار به یکی از حساب های بانکی مانیمکس در استرالیا مانیمکس پول واریز می کنید توجه کنید که اولین انتقال وجه بین حسابهای بانکی در استرالیا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان می برد.

اگر عجله دارید که حواله شما سریع تر به ایران منتقل شود می توانید به صورت حضوری همراه وجه نقد به دفتر مانیمکس در استرالیا تشریف بیاورید.

4- حتما در فرم حواله شماره موبایل فرستنده و گیرنده را به صورت صحیح وارد کنید تا از طریق sms دریافت و پرداخت وجه توسط مانیمکس به اطلاع فرستنده و گیرنده رسانده شود.

5- اگر به ایران پول می فرستید در محل شماره حساب گیرنده در ایران به هیچ عنوان شماره کارت بانکی گیرنده را وارد نکنید. علاوه بر شماره حساب صحیح بانکی در هریک از بانکهای داخل ایران، تکمیل شماره شبا به تسریع در ارسال حواله شما کمک می کند.

اگر شماره حساب گیرنده در ایران را ندارید می توانید دریافت شماره حساب را با قراردادن شماره تلفن کامل گیرنده وجه، به همکاران ما در ایران بسپارید. اما توجه کنید در این حالت، سرعت ارسال حواله شما به دلیل هماهنگی های بین شعبات مانیمکس کمی کندتر خواهد شد.

6- اگر به ایران حواله ارسال می کنید بهترین زمان از نطر سرعت ارسال حواله روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هر هفته می باشد. اگر وجه شما قبل از ساعت 4 بعداز ظهر به وقت شرق استرالیا در حساب مانیمکس دریافت شده باشد و مدارک شما و شماره حسابها تکمیل باشد در 90 درصد موارد گیرنده وجه، تا پایان همان روز کاری در ایران وجه ریالی را در حساب بانکی خود دریافت خواهد کرد.

روزهای پنجشنبه باید تا قبل از ساعت 12 ظهر به وقت شرق استرالیا حواله شما تکمیل شده باشد و پرداخت حواله های روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه ممکن است تا روز دوشنبه در ایران به تاخیر بیفتند.

7- اگر از ایران به استرالیا حواله می فرستید، روزهای دوشنبه تا پنجشنبه قبل از ساعت 3 بعد از ظهر به وقت ایران بهترین زمان برای نهایی کردن ارسال حواله است. در صورتی که مدارک گیرنده و شماره حساب و آدرس و تلفن و اطلاعات ضروری گیرنده در استرالیا تکمیل باشد، در 80 درصد موارد صبح روز بعد در استرالیا وجه حواله به حساب گیرنده منتقل خواهد شد. (دقت کنید اگر برای اولین بار از مانیمکس استرالیا دلار دریافت می کنید ممکن است بر اساس قوانین بانکی بین 24 تا 48 ساعت کاری تا دسترسی کامل شما به وجه حواله زمان طی شود)

* مانیمکس متاسفانه در حاضر سرویسی با عنوان حواله های اورژانسی و یا پرداخت لحظه ای در مقصد ندارد. درصورت نیاز فوری به وجه نقد در مقصد قبل از ارسال حواله، تلفنی با مانیمکس هماهنگ کنید.